Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Марафон написання листів на захист жертв порушень прав людини (Львів)

Дата події: 09.12.2015 11:00 to 17:00.

“Міжнародна амністія” в Україні та Книгарня “Є” запрошують до участі у Марафоні написання листів на захист жертв порушень прав людини. Ви можете написати листа й залишити його у книгарні для надсилання 9 грудня з 11 до 17 години. Марафон написання листів – це щорічний захід “Міжнародної амністії”, який зазвичай відбувається до Дня прав людини (10 грудня). В рамках цього заходу люди у всьому світі одночасно пишуть листи на захист конкретних осіб, чиї права порушені, та на знак солідарності з ними.

Протягом кількох днів у грудні в різних населених пунктах України люди писатимуть листи на підтримку героїв та героїнь цьогорічного Марафону – тих, хто постраждав від утисків, переслідувань, незаконних дій та правопорушень — на жаль, за останній рік чимало й українських громадян стали жертвами злісних порушень прав людини. Метою Марафону є надіслати якомога більше листів до урядів та органів влади відповідних країн на підтримку конкретних людей, чиї права були порушені, а також виявити з ними солідарність.

Марафон написання листів діє! Доказом цьому є люди, яких звільнили завдяки листам, справи яких зрушились нарешті з місця, люди, в яких через сотні конвертів вселилась надія на зміни. Чим більше листів – тим більше шансів змінити чиюсь долю або врятувати чиєсь життя.

Якщо бажаєте приєднатися до Марафону, то приходьте до книгарні “Є” 9 грудня з 11.00 до 17.00 і дізнаєтеся, як правильно написати листа і зможете лишити його для надсилання урядам держав і потерпілим. 

Напишімо листи й підпишімо петиції. Наші підписи здатні врятувати життя.

Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7

Вхід вільний.
Медіа-партнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»