Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Мандрівний кінофестиваль Docudays UA. Показ фільмів «Щоденник», «Боротьба Джамали» (Луцьк)

Дата події: 02.12.2017 18:00

Книгарня «Є» та XIV Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA запрошують на перегляд і обговорення фільмів «Щоденник» (Україна; реж. Олександра Чупріна; 2016; 34 хв), «Боротьба Джамали» (Швеція; реж. Елін Йонссон; 2017; 29 хв). Захід відбудеться у суботу, 2 грудня. Початок – о 18.00.

«Щоденник» (Україна; реж. Олександра Чупріна; 2016; 34 хв)
Стрічка «Щоденник» веде нас за лаштунки підліткового життя. Денису 14 років. Він отримує двійки, грає в «Доту» і шукає себе. «Щоденник – твоє обличчя», – кажуть йому у школі. У відповідь він створює альтернативний відео-щоденник, де відверто розмірковує про те, що по-справжньому його турбує. Який він – шлях дорослішання?

«Боротьба Джамали» (Швеція; реж. Елін Йонссон; 2017; 29 хв)
«Боротьба Джамали» – дуже особистий і потужний портрет талановитої жінки, а також пісні і виступу, які пролили світло на історичні події та сучасну політичну ситуацію. Журналістка Елін Йонссон зафільмувала життя Джамали та її родини в Україні і Криму, змалювавши її трагічну сімейну історію та нинішню неспокійну ситуацію і складність становища кримських татар у наш час.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Луцьк,
вул. Лесі Українки, 30
Телефон: (0332) 724376
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»