Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Мандрівний кінофестиваль Docudays UA. Показ фільмів «Intro», «В іншому світі» (Луцьк)

Дата події: 01.12.2017 19:00

Книгарня «Є» та XIV Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA запрошують на перегляд і обговорення фільмів «Intro» (Росія; реж. Юлія Панасенко; 2016; 30 хв), «В іншому світі» (Польща; реж. Анна Бединська; 2016; 26 хв) мовами оригіналу з українськими субтитрами. Захід відбудеться у п’ятницю, 1 грудня. Початок – о 19.00.

«Intro» (Росія; реж. Юлія Панасенко; 2016; 30 хв)
Фільм російської режисерки Юлії Панасенко «Intro» важко описати сюжетно. Це – про відчуття себе і світу головною героїнею після смерті сина. Юля не може з цим впоратись. Але вірить, що зустрінеться з тим, кого колись втратила.

«В іншому світі» (Польща; реж. Анна Бединська; 2016; 26 хв)
Польська стрічка «В іншому світі» розповідає історію 40-річної Касі, у котрої двоє дітей-підлітків і щасливий шлюб. Вона – жінка середнього класу з високим рівнем освіти, обіймає посаду менеджерки. Її життя чудово організоване, вона досягає успіху у будь-якій справі. Проте, одного дня все це руйнує новина про те, що вона вагітна дитиною з синдромом Дауна. У цей момент вона має вирішити: народити або зробити аборт. Але їй не подобається жодне з цих рішень. Кожне з них призведе до драматичних наслідків і травм. Камера стежить за нею протягом більш ніж шести місяців, документуючи її душевний стан та емоції. Аж до останньої сцени фільму – пологів.


Адреса Книгарні «Є»:
м. Луцьк,
вул. Лесі Українки, 30
Телефон: (0332) 724376
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»