Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Мандрівний кінофестиваль Docudays UA. Показ фільмів «Альфредо», «Рок-н-рольники» та «Щоденник» (Вінниця)

Дата події: 08.12.2017 18:00

Книгарня «Є» та ГО «Подільський центр соціальних технологій» запрошують на перегляд і обговорення фільмів з програми DOCU/Юність «Альфредо» (реж. Майке фон дер Лінден і Мар’є Губе), «Рок-н-рольники» (реж. Дан Бол) та «Щоденник» (реж. Олександра Чупріна), що відбудеться 8 грудня в рамках Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Початок – о 18.00.

«Альфредо» (реж. Майке фон дер Лінден і Мар’є Губе; Нідерланди; 2017; 16 хв)
13-річний Альфредо Лоренцо має мрію: він хоче стати найсильнішим чарівником у світі. Це не така собі забаганка, адже уся його родина працює у сфері розваг. Він все життя показує фокуси і має давній артистичний рід. Тому уся родина допомагає йому втілити мрію. Аби досягти мети, він проходить довгий шлях тренувань, виступів та конкурсів фокусників. Саме життя Альфредо схоже на велике шоу, але чого це вартує – визначити своє майбутнє у такому юному віці? Як Альфредо справляється з тиском, напругою тренувань і життям у світлі софітів?

«Рок-н-рольники» (реж. Дан Бол; Нідерланди; 2016; 24 хв)
Сіа (15), Баз (14) та Вінс (13) – трійко найліпших друзів, які вже давно грають у психоделічному рок-гурті Morgana’s Illusion. Поки Сіа сидить в депресії, майбутнє гурту застопорилось. «Рок-н-рольники» – це живий молодіжний документальний фільм про дружбу, дорослішання і силу музики.

«Щоденник» (реж. Олександра Чупріна; Україна; 2016; 34 хв)
Денису – 14. Він отримує двійки, рубиться в Доту і шукає себе. «Щоденник – твоє обличчя», – кажуть йому у школі. У відповідь він створює альтернативний відеощоденник, де відверто розмірковує про те, що дійсно турбує його. Ми — за лаштунками підліткового життя. Який він – шлях дорослішання?

Адреса Книгарні «Є»:
м. Вінниця
вул. Соборна, 89.
Тел.: (0432) 52 93 41.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»