Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Мандрівний Docudays UA. Перегляд і обговорення фільмів «Жіноча «Солідарність» та «Загублені» (Вінниця)

Дата події: 05.12.2016 18:00

Книгарня «Є», Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA і ВОГО «Подільський центр соціальних технологій» запрошують на перегляд і обговорення документальних фільмів «Жіноча «Солідарність» Марти Дзідо і Пьотра Шлівовського та «Загублені» Світлани Шимко, що відбудеться 5 грудня в рамках Мандрівного Docudays UA. Початок – о 18.00.

Жіноча «Солідарність» (Польща; реж. Марта Дзідо та Пьотр Шлівовський)

Найкращі роки їхнього життя були попереду. У свої двадцять-тридцять замість того, щоб осісти і жити цілком мирним життям, вони вирішили повстати. Ті ж, проти кого вони повстали, намагалися знищити їхні шлюби. Погрожували запроторити їхніх дітей до дитячих будинків, або зробити з ними щось погане, якщо вони не погодяться співпрацювати зі спецслужбами. Їм пропонували переїздити до інших країн за умови, що вони утримаються від дій, які шкодять системі. Але ніщо їх не спинило.

Загублені (Україна, Франція; реж. Світлана Шимко)

Історія про загублені речі та загублених людей. Світлана Шимко – незалежна режисерка з України, випускниця міжнародної магістерської програми з режисури документального кіно DocNomads. Її дипломний фільм «Медик іде останньою» був представлений на численних міжнародних фестивалях та здобув спеціальну відзнаку на Docudays UA у 2015 році. Світлана займається розробкою політичних, соціальних і феміністичних тем у документалістиці.

Адреса книгарні «Є»:
м. Вінниця,
вул. Соборна, 89.
Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»