Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Майстер-клас зі швидкочитання та розвитку пам’яті (Івано-Франківськ)

Дата події: 11.01.2012 18:00

Культурно-мистецький центр «Є» запрошує Вас на майстер-клас зі швидкочитання та розвитку пам’яті, що відбудеться 11 січня.

Початок — о 18.00.

Гордій Остапович – засновник школи швидкого читання та ефективної пам’яті – проведе в Культурно-мистецькому центрі «Є» майстер-клас, в рамках якого розповідатиме про техніку швидкого читання, способи запам'ятовування інформації, а також продемонструє вправи на розвиток уваги, фокуси з пам’яттю та читанням й інші цікаві речі.

Участь в майстер-класі безкоштовна.

***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Незалежності, 31.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Один відгук

 1. Олександр

  Перше враження добре. Тільки надто багато людей. Можливо є резон робити попередні записи слухачів на майстер-класи (навіть тут на сайті).

  Друге враження майже добре. Просторе приміщення і достатньо технічного забезпечення (столики, крісла, тумби, вайт-борд) використовувалось абсолютно неефективно. Рівень організації недостатній.

  Третє враження про Гордія Остаповича. Молодий та енергійний стриянин, який здатен актуалізувати теми (елементами пікапу, фокусами, дотепами, театральністю, інтелектуалізмами). Хай Бог дає здоров"я.

  Четверте враження про ЗМІ. Журналісти та оператори ТРК «Вежа» та «24 канал» працюють професійно. Заради висвітлення події навіть здатні залишитись довше планованого часу ;) . Творчої їм снаги й вдалих здобутів.

  Післявраження. Можна продовжити після перегляду memo.lviv.ua

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»