Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Майстер-клас витинанки від Лори Янущик (Київ)

20 травня о 18.00 у культурно-освітньому центрі «Майстер-клас» (вул. Січневого повстання, 34) в рамках фестивалю «Білоруська весна-2010» відбудеться відкриття виставки витинанки художниці Лори Янущик, під час якого всі охочі матимуть унікальну нагоду відвідати безкоштовний майстер-клас.

Выцінанка – традиційне білоруське народно-прикладне мистецтво вирізання із паперу, яке має аналоги в українському, литовському, польському народному побуті, однак унікальна риса білоруської вицінанкі — її сюжетність. «Выцінанка» — від слова «выцінаць», що значить «старанно виводити мелодію чи візерунок», «займатися чимось копітким, що вимагає великої уваги та старанності» — притому мистецтво витинанки доступне всім, навіть дітям!

Витинанка Лори Янущик — дитя свого часу і багато чим відрізняється від традиційних правил и принципів білоруської выцінанкі, зокрема, від прикладного характеру цього мистецтва. Роботи авторки, сміливі і почати хуліганські, апелюють до сучасного дискурсу, перш за все, мережного фольклору (диптих «Ктулху» і «Йа креведко»), а також ілюструють бачення сучасних білоруських реалій.

Виставка триватиме з 20 до 28 травня.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»