Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Майстер-клас від Сігуте Ах (Київ)

Дата події: 03.05.2011 16:00

Книгарня «Є» та Посольство Литовської Республіки в Україні запрошують Вас на презентацію книжки та майстер-клас із малювання від литовської письменниці та ілюстраторки Сіґуте Ах, який відбудеться 3 травня.

Початок – о 16:00.

Як перетворити хмари на казкові озера? Що сьогодні наснилося симпатичній мишці-соні? Чим розважити сумного Янгола? Куди полетів плакучий слон і, врешті, – як зробити життя на казковому пагорбі ще цікавішим? Про це знають двоє нерозлучних друзів – пухнастий і задумливий кіт Мурчик та кмітливий і веселий песик Амброзій, герої книжки «Амброзій, Мурчик і Янгол». Вони впевнені, що вигадувати цікаві пригоди найкраще, коли лежиш горілиць у високій траві й спостерігаєш за дивовижними хмарами, що пропливають над головою. А можна просто сидіти у своєму затишному будиночку, пити суничний чай, дивитися на вогонь у каміні і мріяти про все на світі.

Цю веселу й добру історію намалювала й розповіла чудова художниця-казкарка Сіґуте Ах, яка точно знає – гарні книжки роблять світ кращим. Український переклад книжки щойно вийшов друком у видавництві «Темпора», тож під час зустрічі з Сіґуте Ах у книгарні «Є» Ви зможете придбати книжку і отримати автограф автора.

Сіґуте Ах – литовська художниця, письменниця, яка є засновницею великого залу майстерень «Човники мистецтв», де вчаться творити та розуміти одне одного не лише діти, а їхні батьки, вчителі, бібліотекарі та й просто всі, хто бажає познайомитися з відомими дитячими авторами, ілюстраторами та іншими митцями.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»