Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Майстер-клас «Марс і Венера: чи такі різні планети? » (Вінниця)

Дата події: 30.03.2012 18:00

Книгарня «Є» та МГО «Акорд» запрошують Вас на майстер-клас «Марс і Венера: чи такі різні планети?», який відбудеться 30 березня.

Початок – о 18:00.

Рецепт страви «Кохання»: беремо 2 особини людського роду, бажано різної статі, нарікаємо їх Марсом та Венерою. Щоб бува не переплутати, приглядаємося та відшуковуємо родові ознаки – фемінність та маскулінність. Старанно очищуємо від гендерних стереотипів та ілюзорних проекцій. Поміщуємо разом в одну посудину років так на 3, щоб старанно вимочити надлишкові гормони. Згодом приправляємо дрібкою терпіння, притрушуємо подрібненим пучечком поваги, додаємо емоцій за смаком. До столу подавати в поєднанні зі стравами «Дружба» та «Сім’я». При правильному приготуванні забезпечений бездоганний смак та тривале зберігання не лише в домашніх умовах. Спробуйте!

Психолог Юлія Короцінська розповість про ці та інші, не менш важливі, інгредієнти та хитрощі приготування найсолодшої страви в світі.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Соборна, 89.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore and the Youth Civic Organization Akord are happy to invite you to the master class in psychology “Mars and Venus: are these planets so different?” on 30 March.

Beginning at 18:00.

The master class will be given by psychologist Yulia Korotsinska.

***

Address: 

YE Bookstore,

89 Soborna Street.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»