Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Майстер-клас із виготовлення сніжинок (Тернопіль)

Дата події: 27.12.2011 17:00

Книгарня «Є» запрошує дітей та їхніх батьків на передноворічний майстер-клас із виготовлення сніжинок, який відбудеться 27 грудня.

Початок – о 17:00.

Однією з головних чар зими, безумовно, є сніг, що покриває землю і створює відчуття чистоти і свіжості. А красиві сніжинки, що плавно опускаються, викликають почуття умиротворення і, як не дивно, якогось своєрідного тепла. Гарно зроблені сніжинки з паперу дозволяють привнести відчуття свята у кожен будинок.Краще, якщо виготовлення сніжинок з паперу здійснюється дітьми. Батьки в цьому процесі можуть виконувати роль помічника, спостерігача, співрозмовника. Це пов'язано як з простотою самого процесу, так і з його важливою роллю в розвитку маленької дитини. У процесі виготовлення сніжинок дитина зможе в ігровій формі зрозуміти відмінності між геометричними фігурами; навчитися безпечно працювати ножицями; розвивати моторику рук; вчитися взаємодії з іншими людьми в процесі виконання якихось операцій або дій, прибирати за собою робоче місце.

Запрошуємо дітей та їхніх батьків на передноворічний майстер-клас із виготовлення сніжинок.
***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Валова, 7-9.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore is happy to invite children and their parents to a master class in cutting out paper snowflakes on December 27.

Beginning at 17:00.

While making paper snowflakes, a child can learn the difference between geometric shapes, master safe techniques for working with scissors, develop fine motor skills and learn to cooperate with others.

Welcome to the New Year master class!

***

Address: 

YE Bookstore,

7-9 Valova Street.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»