Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Літературні підсумки року: розмова з букт’юбером Анною Лисенко (Тернопіль)

Дата події: 20.12.2017 18:00

Книгарня «Є» запрошує на зустріч-розмову про літературні підсумки року з букт’юбером Анною Лисенко. Захід відбудеться 20 грудня. Початок – о 18.00. Модератор – Юрій Матевощук.

Рік завершується і залишає за собою багато спогадів в усіх царинах. Щороку ми бачимо помітну тенденцію зростання як кількісно, так і якісно – подій, авторів, книг, текстів, нововведень у літературному середовищі. Досить помітним у цьому році стало явище букт’юбу, яке декотрі спеціалісти називають «легкою критикою». Тож, яким видався літературний 2017 рік в Україні поговоримо з однією з найпомітніших букт’юберів Анною Лисенко.

Букт’юб – це спільнота книголюбів, які знімають відео про книжки та викладають його на YouTube. Власний буктюб-канал може мати приватнаособа, видавництво, письменник або книгарня. Буктюб розпочався з відео, у яких влогер розповідав про книжку, яку щойно прочитав. Але згодом тематика почала розширюватися.
Анна Лисенко ще до запуску свого каналу мала Instagram –  текстовий блог про книжки. А потім зрозуміла, що знімати відео їй цікавіше на AnnikaBlog.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Тернопіль
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 25-44-59.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»