Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Літературні читання з журналом «Дніпро» (Львів)

Дата події: 26.05.2011 18:00

Книгарня “Є” запрошує Вас на літературні читання з журналом «Дніпро», які відбудуться 26 травня.

Початок — о 18.00.

У дружніх посиденьках у книгарні «Є» зберуться автори часопису Альбіна Позднякова, Ігор Павлюк, Оксана Думанська та Катерина Міхаліцина (Оніщук). Письменники залюбки розкажуть усім зацікавленим про нові твори, історії знайомства з «Дніпром» та плани співпраці. Редактори дадуть поради на тему «Як надрукуватися?», розкажуть про перспективи й напрями роботи журналу.

Автори:

Альбіна Позднякова – поетка, прозаїк, перекладач польської, білоруської та російської мов. Лауреат фестивалю «Екоарт», переможець конкурсу «Гранослов». Організатор літературно-мистецьких  фестивалів.

Ігор Павлюк – письменник, науковець. Лауреат всеукраїнських та міжнародної літературних премій. Автор понад двадцяти різножанрових збірок, перекладених різними мовами. Твори Ігоря Павлюка оживають на театральних сценах і в піснях.

Оксана Думанська – педагог, письменниця. Не залишила поза увагою наймолодших читачів, подарувавши їм книжку «Бабусина муштра». Член Національної спілки письменників України, лауреат літературної премії ім. Д. Нитченка.

Катерина Міхаліцина (Оніщук) – педагог, мовознавець, письменниця, перекладач Толкієна та Вайлда, лауреат конкурсу «Гранослов» 2007 року. Роботу головним редактором одного з українських видань поєднує з найулюбленішим захопленням – колекціонуванням легенд про українські замки.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»