Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Літературні читання «Весна некстмодерна» (Івано-Франківськ)

Дата події: 21.03.2015 15:00

Книгарня «Є» запрошує вас на літературні читання «Весна некстмодерна», що відбудуться 21 березня.

 Початок – о 15:00.

 21 березня о 15:00 у Книгарні «Є» відбудуться читання молодих літераторів «Весна некстмодерна».

 Як стверджують організатори заходу, в літературі також бувають весни. Вони приходять з появою нової думки, наступного слова. Потяг до оновлення та вдосконалення – рушійна сила еволюції.

 Свої твори читатимуть Микола Істин, Іолана Тимочко, Люба Гусак, Софія Челяк. Їх об’єднує віра в те, що слово може матеріалізуватися в нових світобудовах, спалахувати ще незнаними зорями емоцій.

 Ініціатор читань – поет Микола Істин. Він дає таке визначення «некстмодернізму»: «В моєму розумінні некстмодернізм – це розмаїття наступних ідейних світоглядів, які збагачують і вдосконалюють людський менталітет. До некстмодернізму як нового світоглядно-мистецького напряму може зараховувати себе кожен хто в своїй творчості сповідує конструктивний розвиток. Все наступне наштовхується на перешкоди, блокаду, і критику, з боку представників консервативної частини літератури. Іноді ця критика настільки агресивна і абсурдна що заперечує навіть саме існування інших письменників, їхніх світів, і права створювати інший напрям в літературі. Але, як каже приказка : «Собаки гавкають, а караван іде». На моє переконання, розвиток літератури, який сприяв би вдосконаленню людини, необхідний, і тому його не спинити».

 ***

Адреса Книгарні «Є»:

вул. Незалежності, 31,

5-ий поверх.

Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»