Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Літдискусія «Нон-фікшн про нон-фікшн: пригоди жанру в Україні» (Київ, Лисенка)

Дата події: 20.11.2017 19:00

Книгарня «Є» та портал літературної критики «ЛітАкцент» запрошують на літературну дискусію «Нон-фікшн про нон-фікшн: пригоди жанру в Україні» за участю Ростислава Семкова, Оксани Форостини і Тараса Цимбала, яка відбудеться 20 листопада. Початок – о 19.00.

Останніми роками в українських книгарнях побільшало перекладного нон-фікшну. Популяризація науки, мотиваційна і лайфхак-література, біографії й мемуари, політологія – всі можливі спектри тем у яскравих обкладинках стають нині доступними українському читачу. Як і чи змінюється внаслідок цього власне український нон-фікшн? Які теми є найцікавішими для видавців і найзатребуванішими серед читачів? І чи лишається місце для літературознавства у форматі «нон-фікшну про фікшн»? Про це та інше можна буде почути в межах дискусії порталу «ЛітАкцент» у Книгарні «Є».

Учасники:
Ростислав Семків – літературознавець, директор видавництва «Смолоскип», автор книги «Як писали класики» (2016)
Оксана Форостина – журналістка, письменниця. Під власним видавничим брендом ТАО видала переклад українською біографії Ілона Маска «Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє» (2015)
Тарас Цимбал – соціолог, перекладач. Протягом 2007—2016 років переклав цілу низку наукових праць та книжок у жанрі нон-фікшн, що виходили у видавництвах «Критика», «Ніка-Центр», «Видавництві Анетти Антоненко» та ін.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Лисенка, 3,
м. «Золоті ворота»
Телефон: (044) 235 88 54
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»