Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Лемківський вечір (Івано-Франківськ)

Дата події: 17.03.2011 17:00

Культурно-мистецький центр « Є» запрошує Вас на Лемківський вечір, який відбудеться 17 березня.

Початок — о 17.00.

Лемківська культура, як ми побачили, є своєрідною, багатою, цікавою, але все ще мало знаною в Україні, не зважаючи на різні заходи (найбільшим з них є фестиваль лемківської культури в Монастириську Тернопільської області «Дзвони Лемківщини»), які організовує товариство «Лемківщина».

Особливість розташування Лемківщини — лише 1/10 в межах кордонів сучасної України, північна частина знаходиться на території Польщі, південна — Словаччини. Північна частина піддана депортації, південна — повільній асиміляції. Таким чином, лемківська культура повинна була зникнути, розчинитися. Не зникла, але дуже потребує сьогодні уваги та сприяння. Наша зустріч покликана розбудити інтерес і заохотити до збирання та примноження культурних скарбів, згуртувати симпатиків лемківської культури у нашому місті та регіоні.

У програмі Лемківського вечора — показ лемківського традиційного одягу (слайд-шоу), показ короткого фільму про Лемківщину пізнавального характеру, особливості лемківської культури, її сучасний стан та потребу збереження, особливості пісенної творчості лемків, виконання лемківських пісень.

***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Незалежності, 31.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»