Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Лекція Володимира Чернишенка “Кіплінґ, якого ми не читаємо: невідомі сторінки книжок і біографії” (Львів)

Дата події: 18.11.2016 18:00

Книгарня “Є” та видавництво “Навчальна книга — Богдан” запрошують на лекцію перекладача Володимира Чернишенка “Кіплінґ, якого ми не читаємо: невідомі сторінки книжок і біографії”, що відбудеться 18 листопада. Початок — о 18.00.

Редьярд Кіплінґ – хто не чув про нього, хто не читав історій про «Мауґлі» чи про допитливе слоненя… Однак переважно на цьому знайомство українського читача з наймолодшим Нобелівським лауреатом і завершується. І дарма, адже Кіплінґ – талановитий реконструктор колоніального побуту, автор віршів, написаних «мовою мільйонів для мільйонів», зачинатель небаченого руху військових волонтерів у Великобританії, рупор англійської нації у часи Першої Світової війни.

Робота, розпочата видавництвом «Навчальна книга – Богдан» має на меті розкрити невідомого нам доти Кіплінґа, його відверті й вільнодумні шкільні історії, відсіяні радянською цензурою казки «Книги джунґлів», патріотичною поезією. Недарма військова лірика Кіплінґа в українських перекладах стає піснями й допомагає військовим українським, як колись – англійським.

Володимир Чернишенко – перекладач прози та віршів Редьярда Кіплінґа, організатор Кіплінґ-фесту.

Адреса книгарні «Є»:
м. Львів,
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»