Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Лекція Віктора Яремчука «2018 рік: який вплив на кожного матиме Земляний Собака? » (Рівне)

Дата події: 13.12.2017 18:30

Книгарня «Є» запрошує на лекцію знавця східних практик Віктора Яремчука на тему «2018: який вплив на кожного матиме Земляний Собака?», яка відбудеться 13 грудня. Початок – о 18.30.

Новий рік – це нове життя. Фрази такого типу ми щороку чуємо під кінець грудня. Звичайно, ми рідко в це віримо і не думаємо, що якась тварина, під покровом якої проходить рік, впливає на наше життя. Але насправді це так.
Шоколадний dog? Коричневий cane? Теракотовий perro? Кам’яний chien? І навіть екзотичний Жовтий mbwa – все це живі і всюдисущі іпостасі нового 2018 року і його величного потужного Управителя – Земляного Собаки і, за сумісництвом, Квей Ганга. Кого він може смачно потріпати за м’яке місце, кого пригріти у власному лігві, кому принести скарби, а кому – здібності і талант. Про це ви дізнаєтесь, почувши далекий голос древньої як шовковий шлях китайської метафізики із вуст оповідача Віктора Яремчука.

Віктор Яремчук – фахівець з китайської метафізики, психолог та психотерапевт. Також у сфері його науково-дослідних інтересів соціоніка, нейролінгвістичне програмування, символдрама, глибинна і трансперсональна психологія та психотерапія.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Рівне
вул. Короленка, 2.
Тел.: (0362) 26 39 41.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»