Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Лекція від мистецької групи “Krolikowski Art” на тему «Метамодернізм / Коливання сучасності» (Київ)

Дата події: 14.07.2016 18:30

Книгарня «Є» запрошує на лекцію від мистецької групи Krolikowski Art на тему «Метамодернізм / Коливання сучасності», яка відбудеться 14 липня. Початок — о 18.30.

Поява статей Робіна Ван Дер Аккера та Тімотеуса Вермюйлена, створення «Маніфесту Метамодернізму» і активні дискусії в європейських університетах і мистецькому середовищі вивели суперечки щодо змін в період смерті постмодерну у конструктивний діалог. На фоні екологічної, фінансової і геополітичної кризи балансування між полюсами світу почуттів і світу ідей, новий концептуалізм, тема утопії, повернення наївного стилю візуальної мови та інші «атрибути» метамодернізму стали характеристиками сьогодення.
Метамодернізм вже став інтернаціональним явищем в сучасному мистецтві, поп-культурі та соціальній і політичній філософії. Відчуваючи необхідність локалізувати шматочок інформаційного, теоретичного метамодернізму в українському середовищі, ми зробили переклад «Маніфеста Метамодернізму» українською мовою, за що отримали особисту подяку від одного з його авторів, Люка Тернера.
Будь-яка теорія має емпіричне похоження. І ми поговоримо про принципи метамодернізму на прикладах світового сучасного мистецтва та власних проектів, реалізованих до і після того, як це поняття викликало хвилю реакцій з боку художнього світу.

Дует Krolikowski Art з'явився як реакція на зміну філософсько-світоглядних тенденцій в сучасному світі. З 2008 року ми працюємо в царині романтичного концептуалізму та сикретичного мистецтва, де розчиняється межа між індивідуальним і суспільним, внутрішнім і зовнішнім, об'єктом і суб'єктом, між процесом і результатом. Практикуючи те, що сучасні філософи називають «метамодернізмом», ми балансуємо між раціональним досвідом концептуалізму і наївним прагненням до всесвітньої гармонії.

Facebook: https://www.facebook.com/krolikowskiart

Tumblr: http://krolikowskiart.tumblr.com/

Блог дуету The Syncretic Times - https://thesyncretictimes.wordpress.com/

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3
Метро «Золоті ворота»

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик "Український тиждень".

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»