Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Лекція «Вічна культура Японії» (Харків)

Дата події: 04.04.2012 18:00

Книгарня «Є» запрошує на лекцію «Вічна культура Японії», що відбудеться 4 квітня.

Початок — о 18:00.

У культурі Японії полягало виготовлення творів з тонких і неміцних ефемерних матеріалів, наприклад, ікебана — це мистецтво, створення букетів квітів. Найпопулярнішим жанром є карикатура, раніше, в цьому стилі на полотні зображали малюнки тушшю.
Також культура Японії розвивалося і в літературному жанрі. Більшість написаних літературних творів були створеними руками жінок, оскільки в давнину освіту могли здобути тільки чоловіки, які писали китайськими буквами, тому жінки писали японським шрифтом.
В той час, коли чоловіки вчилися і навіть мучилися, вивчаючи китайські символи, стилі і мову, жінки створювали перші записи японської літератури. З тих часів збереглося не так вже і багато творів, але найвідоміше — «Оповідь про Генджі», цей твір був написаний руками Мурасаки Шикубу — це одна з найперших, жінок-письменників. Зараз на японську культури почала впливати культура Китаю. Наскільки сильно і які у цій ситауції хороші ч ипогані сторони ми дізнаємося під час лекції гостя нашого міста – Нобу.

***
Адреса Книгарні “Є”:
вул. Сумська, 3.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore is honoured to invite you to a public lecture “The Eternal Culture of Japan” on 4 April.

Beginning at 18:00.

Creating works of art from ephemeral, delicate, and fragile materials has always been inherent in Japanese culture – one well-known example is ikebana, the art of flower arrangement. Cartoons are also a popular genre. Earlier, cartoons were a style of ink-on-canvas drawings.

***

Address: 

YE Bookstore,

3 Sumska Street.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»