Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Лекція-розмова з літературознавцем Данилом Ільницьким «Богдан Ігор Антонич – творець великої гармонії» (Тернопіль)

Дата події: 24.04.2017 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Смолоскип» запрошують на лекцію-розмову з літературознавцем Данилом Ільницьким «Богдан Ігор Антонич – творець великої гармонії». Захід відбудеться 24 квітня. Початок – о 18.00. Модератор – Юрій Матевощук.

Кандидат філологічних наук, літературознавець Данило Ільницький розповість про Антонича як людину рівноваги, рівномірних дуальностей, що виявилося і в літературній творчості, і в інтелектуальних ідеях, і загалом у мистецькому світогляді. Антонич був творцем великої гармонії: не тільки поетичної збірки «Велика гармонія», яка у теперішній поствеликодній час особливо актуальна, адже писана в час Великого посту і завершується віршами про Воскресіння та Вознесення, але й великої гармонії між людиною і природою, між музикою і словом, між образом та ідеєю, між водами та зорями, між селом та містом, між розумом і шалом, між поривом і зваженістю, між Львовом і Бортятином, між Лемківщиною та Україною, між українським і загальноєвропейським, між традиційним та модерним.

На лекції-розмові також йтиметься про видання «Вибраних творів» Богдана Ігоря Антонича (видавництво «Смолоскип»).

Данило Ільницький – літературознавець, есеїст. Кандидат філологічних наук, науковий співробітник Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України (м. Львів). Дослідник життя і творчості Богдана Ігоря Антонича, його інтелектуальної біографії та мистецького світогляду. Упорядник трьох видань його творів: «Три перстені» (Літопис, 2008), «Повне зібрання творів» (Літопис, 2009), «Вибрані твори» (Смолоскип, 2012).

Адреса книгарні «Є»:
м. Тернопіль,
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 254-4-59

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»