Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Лекція Романа Любицького до Дня урбаністики: «Збалансований транспортний розвиток: світовий досвід та львівські перспективи» (Львів)

Дата події: 07.11.2017 18:30

Книгарня «Є» запрошує на лекцію Романа Любицького «Збалансований транспортний розвиток: світовий досвід та львівські перспективи», присвячену Дню урбаністики. Захід відбудеться 7 листопада. Початок – о 18.30.

Після Другої світової війни одним з головних критеріїв відбудови міст стало пристосування до потреб автомобілів. Однак після десятиліть такої «свободи», у 1960—1970-х роках, це призвело до заторів, забруднення повітря, шуму та небезпеки пішоходів. Тож Європа почала рухатись у кардинально іншому напрямку. Як результат транспорт, який їздить згідно з графіком, комфортні, а головне безпечні велосипедні та пішохідні доріжки та місткі парковки. Яке місце у європейському списку займає Львів і про головні проблеми транспортного розвитку нашого міста у своїй лекції розповість дослідник міського транспорту, викладач кафедри містобудування НУ «Львівська політехніка» Роман Любицький.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Львів,
просп. Свободи, 7.
Телефон: (032) 235 73 68
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень». 

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»