Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Лекція "Роль батьків у вальдорфській школі. Як заснувати вальдорфську школу в Луцьку? » (Луцьк)

Дата події: 22.05.2017 19:00

Книгарня «Є» запрошує на лекцію в рамках семінару з вальдорфської педагогіки "Роль батьків у вальдорфській школі. Як заснувати вальдорфську школу у Луцьку?» за участю Крістіане Ляйсте та Юлії Марушко. Захід відбудеться 22 травня. Початок – о 19.00.

Вальдорфська школа — це система освіти, основою якої є повага до дитинства. Мета цієї системи — розвинути можливості кожної дитини, дані їй природою, і повірити у свої власні сили. Крістіане Ляйсте (вальдорфська вчителька, культурна менеджерка, кураторка, співорганізаторка проектів в Німеччині та у світі, Гамбург) та ідейниця вальдорфської ініціативи у Луцьку Юлія Марушко (журналістка, вальдорфська вчителька, художниця, засновниця культурного об'єднання «ArtMaidan» у Гамбурзі) розкажуть у книгарні «Є» про особливості альтернативної освіти та як заснувати вальдорфську школу у Луцьку.

Лекцію читатимуть німецькою мовою, перекладатиме Юлія Марушко. Запрошуємо до діалогу батьків, вчителів, громадських активістів, журналістів та всіх, кого цікавить альтернативна освіта.

Адреса книгарні «Є»:
м. Луцьк,
вул. Лесі Українки, 30.
Тел.: (0332) 72 43 76

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»