Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Лекція про Бразилію (Харків)

Дата події: 06.06.2011 18:30

Книгарня «Є» та МГО AIESEC в рамках проекту «Обмін Студентським Досвідом» запрошують на лекцію-дискусію: «яким є переклад «Ріо де Жанейро» та як Бразилія стала «кавовою» країною», що відбудеться 6 червня.

Початок — о 18:30.

Зустріч проводить представник Бразилії – Фабриціо.

Країна приголомшливої ??краси і різноманітності у всіх проявах життя, Бразилія для кожного. На перший погляд, вона представляється місцем розслабленого від жаркого сонця життя, футболу і карнавалу круглий рік. Але ці цінності бразильської дійсності — тільки частина її багатогранного сьогодення. Бразилія — ??«країна-дитина», як називають її самі бразильці, історія якої розпочалася в 1500 році після відкриття її португальцем Педру Алвареш Кабралом. Однак вона вже встигла подарувала світу винахідника літака — «батька авіації» Сантуса Думона, найзнаменитішого футболіста Пеле, найталановитішого гонщика Формули-1 Аертона Сенну, незвичайно футуристичного в своїй творчості архітектора Оскара Німайера, мудрого письменника Жоржі Амаду, сентиментальні теленовели і саму запальну музику.
Бразилія знаходиться на північному сході Південної Америки. На півночі вона межує з Гвіаною, Венесуелою, Суринамом і Французькою Гвіаною, на північно-заході — з Колумбією, на заході — з Перу, Болівією, Парагваєм і Аргентиною, на півдні — з Уругваєм. На сході, південному сході і північному сході Бразилії омиває Атлантичний океан.

Це і багато іншого ви дізнаєтесь на лекції.

***
Адреса Книгарні “Є”:
вул. Сумська, 3.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»