Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Лекція практичного психолога Анни Нижник «Математика кохання» за однойменною книгою Ханни Фрай (Рівне)

Дата події: 12.02.2018 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Vivat» запрошують на лекцію Анни Нижник за книгою «Математика кохання» Ханни Фрай . Захід відбудеться 12 лютого. Початок – о 18.30.

У своїй книзі Ханна Фрай пропонує свій новий підхід до теми любові. У чому суть цього підходу? Чим може допомогти математика у складних та заплутаних емоціях? Пропонуємо вам спробувати у цьому розібратись разом із професіоналом. Досвідчений психолог Анна Нижник, яка вже не перший рік займається проблемами у стосунках людей, поділиться з вами своїм баченням книги Ханни Фрай та спробує допомогти краще зрозуміти власні стосунки. Запрошуємо напередодні Дня закоханих до Книгарні «Є», де пануватиме атмосфера любові та взаєморозуміння.

Анна Нижник – практичний психолог, гештальт-терапевт, практикуючий психотерапевт, тренер освітніх сертифікатних програм з психології, психотерапевтичних груп особистісного зростання, тренінгів та майстер-класів для практичних психологів у роботі з ПТСР, лектор. Співзасновниця Психологічної студії «Self», магістр психології. Спеціалізація: тілесно-орієнтована психотерапія, діалогова терапія.


Адреса книгарні «Є»:
м. Рівне
вул. Короленка, 2.
Тел.: (0362) 26 39 41.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»