Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Лекція Олени Демідас та Лесі Медведчук із фінансової грамотності за сприянням Соціальної ініціативи «Хтось не зробить» (Хмельницький)

Дата події: 03.04.2017 18:00

Книгарня «Є» та «Лабораторія фінансового успіху», за сприянням Соціальної ініціативи «Хтось не зробить», запрошують послухати курс із фінансової грамотності. Захід проводитимуть Олена Демідас та Леся Медведчук — координаторки напрямку «Якісна освіта» СІ "Хтось не Зробить! ". Тренерка курсу — Вікторія Муха, банківська працівниця, бізнес-тренерка. Захід відбудеться в понеділок, 3 квітня. Початок — о 18.00.

«Лабораторія фінансового успіху» — курс з фінансової грамотності. Пропонує стати дослідником у Лабораторії фінансового успіху за сприянням Соціальної ініціативи «Хтось не зробить!».

Соціальна ініціатива «Хтось не зробить!» — це проект Патріаршої Комісії у Справах Молоді Української Греко-Католицької Церкви, що поєднує громадську активність та християнські цінності.

Ініціативна гуртує активну молодь (18-35 років) задля втілення проектів, які популяризують особисту відповідальність в напрямках: «Щаслива сім’я», «Якісна освіта» та «Безпека на дорогах».

На зустрічі ви познайомитесь з основними поняттями у світі фінансів, навчитесь планувати та аналізувати власний бюджет, дізнаєтесь про літературу, яка вам допоможе краще дізнатися про «світ фінансів».

Адреса книгарні «Є»:
м. Хмельницький,
вул. Проскурівська, 2.
Тел.: (0382) 709 792

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»