Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Лекція на тему “Сучасний екологізм у світі та в Україні” (Львів)

Дата події: 22.10.2013 11:00

Книгарня “Є” запрошує на лекцію Олега Андроса на тему “Сучасний екологізм у світі та в Україні”, яка відбудеться 22 жовтня.

Початок — о 18.00.

Олег Андрос — кандидат політичних наук, активіст Національного екологічного центру України, Дружини охорони природи м. Києва «Зелене майбутнє», Спілки вільних журналістів «Природа над усе». Автор збірки оповідань у жанрі «фентезі» та «фантастика» «Тут побували люди» (2009), повістей «Бездоріжжя» (2006), «Кошаче плем’я» (2006). Співавтор художньої книги «Територія Духу» (у співавторстві з А. Є. Комаровою) та двох природоохоронних посібників.

2012 р. вийшла друком монографія Олега Андроса «Екологістські рухи в сучасному політичному процесі»: вона написана на основі кандидатської дисертації автора, у період постання руху «Збережи старий Київ», під час протестів у харківському парку Горького та інших резонансних природоохоронних подій сучасної України. Книга описує ідеологію та особливості структури природоохоронних рухів у Європі та США, процес їх перетворення на політичні партії.

1. Деякі роздуми з приводі екологістського світогляду. Чому екологістський, а не екологічний, що таке екологія та екологізм?
2. Від теорії до дії. Ізвємовплив безлідерних рухів та сучасної держави. Методи і тактики рухів. Чи є в екорусі «основна течія» і «андерграунд»?
3. Український досвід. Чи приживаються західні та східні концепції, рухи та субкультури на українських теренах? Яке майбутнє екологістського руху в Україні? «Охоронці Райдуги» 90-х років, події у Парку Горького в Харкові 2010 р., «Збережи старий Київ» 2007—2009 рр., Гостиний двір 2012—2013 рр. – симптомами яких тенденцій у суспільстві вони є?
4. Програми та дії політичних партій України, які називають себе екологістськими.
5. Екологістський світогляд в сучасній українській літературі. Приклади: «Територія Духу» Олега Андроса та Анжеліки Комарової, «Афини в старому місті» Степана Жабки та «Зелений сполох» Олексія Бурковського. Утопія, дистопія, заклики до дії?

***
Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Медіапартнер їаходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»