Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Лекція Миколи Палиги «Як прочитати геть усе, але не гаяти час на книги, або: звідки береться гарний смак в літературі» (Хмельницький)

Дата події: 19.02.2018 18:00

Книгарня «Є» запрошує на лекцію письменника та літературознавця Миколи Палиги «Як прочитати геть усе, але не гаяти час на книги, або: звідки береться гарний смак в літературі». Захід відбудеться 19 лютого. Початок – о 18.00.

Яку обрати книгу? Таке питання бентежить читачів з давніх-давен. Чи варто дослухатись до порад друзів, що до книжок, які обов'язково слід прочитати? Як відомо, усі, хто висловлює думку про книгу, поділяються на: а) тих, чия думка навряд чи варта уваги; б) тих, що звучать переконливо, але невідомо, наскільки їх думка є об’єктивною, тобто не надиктованою власними вподобаннями або зацікавленістю видавництв; в) майстрів високого рівня, здатних перетворити критику на окремий жанр мистецтва, на фоні якого губляться книги, про яку йшлося. Саме про те, що таке смак до літератури і як його сформувати, розкаже на своїй лекції Микола Палига.

Микола Палига – письменник, літературознавець, музикант, автор курсу «Письменницька майстерність» та його полегшеної (загальноосвітньої) лекції «Замітки про літературу». Наразі досліджує «Розстріляне відродження» та готує нові курси.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Хмельницький
вул. Проскурівська, 2.
Тел.: (0382) 70-97-92.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»