Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Лекція Михайла Цимбалюка «Дністер розкутий і Дністер закутий» (Хмельницький)

Дата події: 15.09.2017 18:00

Книгарня «Є» запрошує на лекцію Михайла Цимбалюка «Дністер розкутий і Дністер закутий». Захід відбудеться 15 вересня. Початок – о 18.00.

Дністер – це кілометровий водоспад, видовжений на 1 362 кілометри. За п’ятнадцять років ріка поповнює Чорне море на один відсоток об’єму. Це велетенський природний ресурс, придатний на економічні, культурні й туристично-рекреаційні дивіденди суспільству. Проте низька культура відпочинку й господарювання, урбаністичний вплив на прибережжя й намагання зарегулювати течію Дністра загрожують екологічною катастрофою.
Оновлена енергетична стратегія України передбачає спорудження каскаду малих ГЕС. Проект вартістю мільярд євро має окупність у шістдесят років і тому виглядає авантюрою. Якби ці кошти інвестували в розвиток туристичної інфраструктури Дністра, то ріка і її береги стали б найкращим куточком планети.
Михайло Цимбалюк брав участь у десяти експедиціях «Дністер»,, який реалізує на практиці ідею гармонійного поєднання здорового відпочинку на природі із суспільно корисною працею. З 1988 року організацію експедиції взяла на себе неурядова установа Товариство Лева (Львів). На лекції Михайло Цимбалюк поділиться своїми враженнями та розповість про те, що може статися з річкою Дністер за кілька років.
Михайло Цимбалюк – журналіст, член Національної спілки письменників України.

Адреса книгарні «Є»:
 м. Хмельницький
вул. Проскурівська, 2.
Тел.: (0382) 709 792.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»