Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Лекція-майстерклас-концерт Євгена Жайворонкова та Тетяни Дудки «Етно-інструменти – культурологічний зв’язок століть» (Запоріжжя)

Дата події: 15.03.2018 18:30

Книгарня «Є» та Українське товариство «Чумацький шлях» запрошують на лекцію-майстерклас-концерт Євгена Жайворонкова та Тетяни Дудки (дует «Жайворонки») «Етно-інструменти – культурологічний зв’язок століть». Захід відбудеться 15 березня. Початок – о 18:30.

Лекція про історію етно-інструментів від панфлейти (V ст. до н.е.) до сьогодення від етно-фольк дуету «Жайворонки», який володіє грою на багатьох народних інструментах: панфлейта, сопілка, кобза, окарина, козобас, бугай, доуденцівка, тощо. Багато цікавих народних музичних інструментів було несправедливо забуто, а під час панування радянської влади етнічна пам'ять стиралася навмисно. Тому зараз на часі впровадження автентичних етно-інструментів в сучасну музику. Про все це розповідатимуть під час лекції Євген Жайворонков і Тетяна Дудка. А наприкінці заходу на всіх чекають майстер-клас з гри на різних інструментах і виступ дуету.

У складі етно-фолк дуету «Жайворонки» – Євген Жайворонков і Тетяна Дудка. Володіють грою на багатьох народних інструментах, мають в репертуарі народні, козацькі пісні і інструментальні п’єси у власному аранжуванні. Дует є призером і лауреатом багатьох всеукраїнських і міжнародних етнофестивалів і конкурсів.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Запоріжжя
пр. Соборний, 137.
Тел.: (094) 885 3903
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»