Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Лекція літературознавця Михайла Назаренка «Шевченкова біографія – справжня і химерна» (Київ, Лисенка)

Дата події: 23.06.2017 18:30

Книгарня «Є», видавництво «Критика» та Інститут Критики запрошують на лекцію д-ра Михайла Назаренка (КНУ ім. Тараса Шевченка) «Шевченкова біографія – справжня і химерна» з нагоди виходу у світ його книжки «Поховання на могилі: Шевченкова біографія у фольклорі та фейклорі» та 2-го тому зведення «Тарас Шевченко в критиці». Захід відбудеться 23 червня. Початок — о 18.30.

«Поховання на могилі» (2017) – найповніше тематично систематизоване зібрання переказів про Тараса Шевченка, «химерна біографія з народних вуст», несподівана й захоплива. В єдиний метасюжет складаються прижиттєві чутки та посмертні леґенди, спогади сучасників і фантастичні оповіді нащадків, ідеологічно вивірений фольклор совєтських часів і запаморочливий фейклор псевдошевченкіяни.

Другий том видання «Тарас Шевченко в критиці» є найповнішим на сьогодні коментованим зібранням текстів про Шевченкову літературну й образотворчу спадщину, опублікованих за життя й у перший рік по смерті поета.

На лекції Михайло Назаренко розповість, як фольклорний та фейковий образ поета співвідноситься із реальною постаттю Шевченка.

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Лисенка, 3,
м. «Золоті ворота».
Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»