Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Лекція Крістін Форрестер (Київ)

Дата події: 17.02.2011 19:00

Книгарня «Є», журнал «Український Тиждень» та Британська Рада запрошують Вас на лекцію Крістін Форрестер в рамках спільного проекту «Європейський досвід: Сполучене Королівство», яка відбудеться 17 лютого.

Початок – о 19.00.

Тема лекції: «Бізнес із людським обличчям: соціальне підприємництво у Великій Британії та Україні»

Крістін Форрестер – фахівець із широкого кола питань, що стосуються розвитку громадянського суспільства, співпраці громадських організацій із місцевими спільнотами та соціального підприємництва. Займаючись консалтинговою діяльністю з 1993 року, працювала в країнах Центральної і Південної Європи, Прибалтики, на Близькому та Далекому Сході. Україну вперше відвідала 1996 року як керівник британського проекту з реформи системи охорони здоров’я. Відтоді брала участь у численних міжнародних проектах – програмі «Демократизація України» (2003—2008), дослідженні діяльності міжнародних донорів у Криму на замовлення Британської Ради, вивченні потреб соціальних підприємців.

Наразі Крістін Форрестер є стратегічним радником проекту Європейського Союзу «Громадянин і держава: розвиток партнерства для ефективного врядування», що реалізується Британською Радою в Донецькій та Луганській областях.

Ексклюзивний медіапартнер заходу – тижневик „Український тиждень”.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Один відгук

  1. Юрій

    Думаю, що це добра ідея.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»