Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Лекція кінокритика Максима Карповця «Українське німе кіно: Дзиґа Вертов та Олександр Довженко» (Рівне)

Дата події: 18.09.2017 18:00

Книгарня “Є” запрошує на лекцію Максима Карповця «Українське німе кіно: Дзиґа Вертов та Олександр Довженко». Захід відбудеться 18 вересня, о 18.00.

Якщо ви досі вважаєте, що українське кіно лише починає з’являтись, то пропустити цю лекцію ви не маєте права. Наприкінці ХХ століття впливове європейське міжнародне журі визначило 10 найкращих фільмів усіх часів та народів. Єдиною німою стрічкою, що увійшла до цієї десятки, була «Земля» Олександра Довженка.У 2014 році німу стрічку режисера Дзиґи Вертова «Людина з кіноапаратом» виробництва Всеукраїнського кінофотоуправління було визнано найкращим документальним фільмом усіх часів.Та це лише факти, а допомогти осягнути ці шедеври вам допоможе людина, сфера зацікавлень яких надзвичайно широка – від урбаністики до філософії кіно, Максим Карповець.

Максим Карповець – культуролог, філософ, літературний оглядач у часописі «Критика», кінокритик в інтернет-журналі про авторське кіно CineticleArt-cinema, кандидат філософських наук, старший викладач кафедри культурології та філософії Національного університету «Острозька академія»

Адреса книгарні «Є»:
 м. Рівне
вул. Короленка, 2.
Тел.: (0362) 26 39 41.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»