Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Лекція Їтки Бучкової (Чехія) «Умови вступу і навчання в чеських університетах» (Харків)

Дата події: 04.04.2017 18:30

Книгарня «Є» та Чеський центр у Харкові запрошують на лекцію Їтки Бучкової (Чехія) «Умови вступу і навчання в університетах Чехії», яка відбудеться 4 квітня. Початок – о 18.30.

Чому варто обирати Чехію для навчання? Як знайти інформацію про стипендії? Чи справді в Чехії відсутня плата за навчання для іноземних студентів? Яка стандартна процедура і термін подачі заявок до чеських університетів? Чи є англомовні програми навчання в Чехії? Які вимоги до рівня володіння чеською мовою і яким чином цей рівень можна підтвердити? Де можна вивчити чеську мову в Україні? Які вищі навчальні заклади є в Чехії? Який рівень витрат на проживання в Чехії? Які умови проживання в гуртожитках? Яка ймовірність знайти роботу після завершення навчання? Чи потрібен спеціальний дозвіл на роботу під час навчання? Як отримати візу для навчання? Наскільки Чехія є близькою за мовою та культурою до України? Наскільки багато українців у Чехії?

Ми сподіваємось, що ця лекція допоможе всім, хто вирішив продовжити своє навчання в Чехії, отримати відповіді на вищезгадані питання, не допуститися деяких помилок і надихне майбутніх студентів чеських університетів.

Лекцію буде проводити Їтка Бучкова, представниця Інституту мовної та професійної підготовки при Карловому університеті.

Адреса книгарні «Є»:
м.  Харків,
вул. Сумська, 3,
м. «Історичний музей».
Тел.:  (057) 717 03 99

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»