Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Лекція Христини Лукащук “Письмо як психотерапія” (Львів)

Дата події: 17.06.2013 18:00

Книгарня «Є» запрошує на лекцію Христини Лукащук на тему “Письмо як психотерапія”, яка відбудеться 17 червня.

Початок — о 18.00.

Христина Лукащук — художниця, поет, прозаїк, лауреатка премії “Коронація слова”. Останніми роками вийшли друком її книжки “Рожевий і ще раз рожевий” (2009), “Експортерка” (2010), “Фреска” (2010), “Жити сьогодні” (2011), “Лялька-мотанка” (2011), “Олюднені” (2012), “Курва” (2013).

Що таке для мене мої романи?
Це водночас мало і дуже багато.
Мало, бо це всього-навсього твір, який складається з розділів, абзаців, речень, слів, букв. Це те, чия з′ява залежить лише від тебе. Це – доступна для кожного річ. Це щось, що не залежить від твого походження, місця народження, твоєї статі, соціального положення, віросповідання, фізичної привабливості, забезпеченості.
Багато – бо довший час це були мої єдині милиці, завдяки яким пересувалась цим дивовижним, прекрасним, але іноді до болісних спазмів у легенях незрозумілим для мене світом. Це — моя манна каша через соломинку, завдяки якій вдається вижити після автокатастрофи, коли в тебе геть роздроблена щелепа і ти самостійно не можеш відкрити рота, аби попросити... води. Кришталевий місток із казки, завдяки якому дівчина знаходить свого принца (казку я вигадала сама). Це часом єдина можливість сказати Люблю, Пробач...»

***

Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик “Український тиждень”.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»