Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Лекція Федора Турченка «Соціально-психологічні наслідки Голодомору 1932-33 років» (Запоріжжя)

Дата події: 23.11.2017 18:30

Книгарня «Є» і Запорізький національний університет запрошують відвідати лекцію доктора історичних наук, професора Федора Турченка «Соціально-психологічні наслідки Голодомору 1932-33 років», присвячену Дню пам’яті жертв Голодомору, яка відбудеться 23 листопада. Початок – о 18.30.

Масове фізичне винищення українських хліборобів штучним голодом було свідомим терористичним актом сталінської політичної системи проти мирних людей, проти українців як нації і, зокрема, проти селян як класу. Внаслідок цього зник не тільки численний прошарок заможних і незалежних від держави селян-підприємців, але й цілі покоління землеробського населення. Було підірвано соціальні основи нації, її традиції, духовну культуру та самобутність. Головною метою організації штучного голоду був підрив соціальної бази опору українців проти комуністичної влади та забезпечення тотального контролю з боку держави за всіма верствами населення.
Під час лекції Федір Турченко розкаже про причини, масштаби і наслідки Голодомору, як геноциду українського народу.

Федір Турченко – професор, доктор історичних наук, завідувач кафедри новітньої історії України Запорізького національного університету. Автор підручників з історії України для 9, 10 і 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, співавтор і редактор підручників з історії рідного краю та всесвітньої історії. Керівник науково-редакційних груп з підготовки видань: «Українське козацтво: Мала енциклопедія», Національна книга пам’яті «Голодомор 1932—1933: Запорізька область». Головні напрямки наукової діяльності – дослідження проблем української національної революції 1917—1922 рр., українського національно-визвольного руху, модернізаційних процесів в Україні (друга половина 1980-х – 1991 рр.).

Адреса Книгарні «Є»:
м. Запоріжжя
пр. Соборний, 137.
Тел.: (094) 885 3903
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»