Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Лекція Елізабет М. Берінґер «Антропософія як інструмент для побудови соціуму» (Івано-Франківськ)

Дата події: 08.03.2015 15:00

Книгарня «Є» запрошує вас на лекцію Елізабет М. Берінґер «Антропософія як інструмент для побудови соціуму», що відбудеться 8 березня.

Початок – о 15:00.

8 березня о 15:00 у Книгарні «Є» відбудеться наступна лекція відкритого університету.

Цього разу пропонуємо вам прослухати лекцію Елізабет М. Берінґер на тему «Антропософія як інструмент для побудови соціуму».

Детальніше про лекцію: Антропософія – це езотерично-філософська концепція, заснована Рудольфом Штайнером. На основі антропософії була розроблена так звана вальдорфська педагогіка. Головною метою вальдорфської педагогіки є надання допомоги особистості у власному становленні та розкритті талантів «у гармонії із закономірностями і тенденціями розвитку природи, людини та світу».

Про лектора: Елізабет М. Берінґер вивчала психологію, філософію, педагогіку. З 1987 р. співзасновник та науковий співробітник Інституту селекції зернових в екологічному землеробстві ім. графів Й. та К. Кайзерлінк у м. Салем. З 1995 р. засновниця, а з 2002 р. – керівник навчального семінару для вчителів вальдорфської школи та вихователів вальдорфського дитячого садка в Україні. Письменниця, розробник кількох виставок з питань біолого-динамічного господарства, а також виставки «Рудольф Штайнер – життя та справа життя». Веде лекційну діяльність та постійно задіяна в організації і проведенні конференцій і семінарів на міжнародному рівні. Живе на Боденському озері, що на півдні Німеччини. Одружена, має 3 дітей і 6 внуків.

Лекція буде цікавою для педагогів, психологів, філософів.

Ініціатор заходу — Вальдорфська ініціатива в Івано-Франківську: www.facebook.com/groups/634758816633420

***
Адреса Книгарні «Є»:
вул. Незалежності, 31,
5-ий поверх.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»