Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Лекція-дискусія «Чи здатна філософія відповісти на виклики сучасності? » (Рівне)

Дата події: 17.11.2017 19:00

Книгарня «Є» запрошує на лекцію-дискусію «Чи здатна філософія відповісти на виклики сучасності?», яка відбудеться 17 листопада. Початок – о 18.30.

Всесвітній день філософії просто створений для того, щоб трохи пофілософствувати і спробувати знайти істину. Саме це ми й пропонуємо вам зробити, завітавши до Книгарні «Є» на цікаву дискусію між професіоналами у галузі філософії, аби знайти відповіді на питання, які виникають у кожного, хто коли-небудь з нею зустрічався.
Філософія є найдавнішою безперервною і перехідною від цивілізації до цивілізації інтелектуальною традицією, що зберігається до нинішнього часу. Та чи потрібна вона сучасній людині? Які виклики формує філософія та чи розв’язує їх? Про ці та багато інших навколофілософських питань ми пропонуємо пошукати відповідь разом із провідними науковцями у цій галузі.

Учасники:
Дмитро Шевчук – доктор філософських наук, доцент, декан гуманітарного факультету Національного університету «Острозька академія», випускник НУ «Острозька академія», НУ «Києво-Могилянська академія», Європейського колеґіуму польських та українських університетів в Любліні (Польща).
Микола Зайцев – доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри культурології та філософії Національного університету «Острозька академія», досліджує тему культури Європи, загальноєвропейські цінності.
Ольга Наконечна – доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри філософії Національного університету водного господарства та природокористування.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Рівне
вул. Короленка, 2.
Тел.: (0362) 26 39 41.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»