Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Лекція доктора філософських наук, професора Миколи Зайцева «Проблема культурної визначеності Європи» (Рівне)

Дата події: 19.05.2017 18:00

Книгарня “Є” запрошує на лекцію доктора філософських наук, професора Миколи Зайцева «Проблема культурної визначеності Європи». Захід відбудеться 19 травня. Початок — о 18.00.

«Поняття «Європа» є одним з тих слів, які ми чуємо постійно, а відтак вважаємо, що знаємо все про цей феномен. Проте така впевненість залишається непорушною до тих пір, поки не виникає необхідність чітко означити зміст та виконати певні дії соціокультурного чи соціально-політичного плану», — правильно зауважує Микола Зайцев. В такому випадку варто поставити собі запитання: «Чи знаєте ви, що таке Європа?». Якщо ваша відповідь на це питання таки виявиться заперечною, запрошуємо на лекцію Миколи Зайцева ««Проблема культурної визначеності Європи», де ми спробуємо відшукати відповіді на це та багато інших запитнань. А також ви матимете змогу поговорити про європейські ідеї та способи їх реалізації, регулятивні принципи європейськості та культурні європейські цінності.

Микола Зайцев — доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри культурології та філософії Національного університету «Острозька академія», досліджує тему культури Європи, загальноєвропейські цінності.

Адреса книгарні «Є»:
м. Рівне,
вул. Короленка, 2.
Тел.: (0362) 26 39 41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»