Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Лекція Дмитра Архірейського «Махновщина: міфічна та реальна» (Дніпро)

Дата події: 09.06.2017 18:30

Книгарня «Є» запрошує на лекцію Дмитра Архірейського «Махновщина: міфічна та реальна», яка відбудеться 9 червня. Початок – о 18.30.

Махновщина – буремна та неоднозначна доба в історії дніпровського краю періоду визвольних змагань. Оповитий багатьма упередженнями він породжує одвічне коло проблем. На жаль, сьогодення не може похвалитися цілковитою обізнаністю, а тому міфотворчість і кінематограф у чомусь продовжує навіювати стереотипи минулого. Не дивно, що й досі у свідомості людей може існувати декілька образів махновця – чи то анархіста, чи то розбійника-бандита. Та мало хто уявляє всю панораму подій, що зазнав тодішній Катеринослав. Хто з ким, за що і врешті-решт як воював? Які історії «махновського» життя залишив сучасний Дніпро? Про це йтиметься на лекції Дмитра Архірейського.

Дмитро Архірейський – доктор історичних наук, професор кафедри східноєвропейської історії Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара, автор книжки «Махновська веремія. Тернистий шлях Революційної повстанської армії».

Адреса книгарні «Є»:
м.  Дніпро,
вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі).
Тел.: (056) 732-13-92

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»