Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

«Краями Грузії»: презентація проекту Олексія Бобровникова (Івано-Франківськ)

Дата події: 24.10.2015 16:00

Книгарня «Є» та «Клуб сімейного дозвілля» запрошують на презентацію проекту та однойменної книжки «Краями Грузії» тележурналіста, письменника Олексія Бобровникова. Захід відбудеться в суботу, 24 жовтня. Початок — о 16.00.

Ласкаво просимо в мандрівку чарівливою Грузією! П’янке повітря, тінь горіхових дерев, ясне небо… Це земля, яка любить тебе! Мандруючи разом з автором гірськими перевалами та давніми містами й селищами, пізнаючи давні легенди цього краю та його дивовижні звичаї та традиції, захоплюючись неймовірно гостинними мешканцями, згодом відчуваєш лише одне: бажання туди повернутися. Повернутися — і вже на власні очі побачити коштовні скарби Країни вовків…

Цей хлопець повторив те, що сто п’ятдесят років тому зробив Дюма, — він проїхав Кавказ, подивившись на нього на свіже око. Хороше чтиво, дуже живе.

Вахтанг Кікабідзе, актор

Олексій Бобровников — журналіст, автор документальних фільмів. Проходив стажування в агентстві «Рейтер» на курсах для міжнародних кореспондентів у Бейруті. За фільм-розслідування «Вакцини: бізнес на страху» 2009 року здобув спеціальний приз міжнародного фестивалю DetectiveFEST (проводиться за підтримки ООН). Навесні 2011 року вийшов в ефір фільм «Катинь: листи з раю», присвячений загибелі польських офіцерів за часів сталінського режиму. У 2007—2009 роках зняв у Грузії документальний фільм про знаменитого актора Вахтанга Кікабідзе. У 2011—2013 роках жив і працював на Кавказі.

***

Адреса Книгарні «Є»:

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності, 31

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

 

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»