Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

КОЛО КНИЖКИ: зустріч для підлітків за участі Дзвінки Матіяш, обговорення її книжки “Марта з вулиці Святого Миколая” (Львів)

Дата події: 29.10.2015 18:00

Книгарня “Є”, “Видавництво Старого Лева”, Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва й організація “Пласт” запрошують на зустріч із письменницею Дзвінкою Матіяш та розмову про її книжку “Марта з вулиці Святого Миколая”. Зустріч відбудеться в четвер, 29 жовтня. Початок — о 18.00. Модераторка — Анастасія Левкова, до розмови запрошуємо всіх присутніх. 

Про дівчинку Марту, про дорослішання і пошук себе, про особливих людей і писання про них і для них, про солодкі гранати й таланти, а ще про вулицю Святого Миколая можна буде поговорити з Дзвінкою Матіяш на презентації її книги «Марта з вулиці Святого Миколая» в рамках проекту «КОЛО КНИЖКИ».
Неймовірно прониклива підліткова повість Дзвінки Матіяш «Марта з вулиці Святого Миколая» — про дівчинку, яка мріє стати художницею, її друзів та сім'ю, а також по Поліну, яка, попри те, що пересувається на візку, вміє радіти життю, а також ставити шах і мат та дружити з Бахом. Ця книжка – передусім для підлітків, але не тільки для них. Це історія дорослішання дівчинки, яка мріє стати художницею, становлення її як особистості. Це оповідь про життя її рідних і друзів, про творчість і натхнення, живопис і музику, любов і втрату. І про народження нового життя…А ще це – історія розуміння та сприйняття себе та довколишніх.

Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7

Вхід вільний.
Медіа-партнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»