Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

КОЛО КНИЖКИ: зустріч для підлітків, обговорення прочитаних улітку книжок (Львів)

Дата події: 07.10.2015 18:00

Книгарня “Є”, Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва та організація “Пласт” запрошують на перше в новому сезоні “Коло книжки” — зустріч для підлітків, яка відбудеться 7 жовтня. Початок — о 18.00.

“Коло книжки“ — це щотижневі зустрічі для підлітків у книгарні “Є”, протягом яких обговорюємо книжки. Такі зустрічі відбувалися регулярно з січня до червня цього року. Після канікул та вересневого входження до звичного трибу життя відновлюємо “Коло книжки” — з 7 жовтня ці зустрічі відбуватимуться щосереди.

Що подарувало нам літо? На першій зустрічі будемо обговорюти книжки, прочитані влітку й опубліковані влітку. Акцент — на книжці французького автора Шарля Данціга “Навіщо читати”, український переклад якої вийшов цьогоріч у “Видавництві Анетти Антоненко”. З цієї книжки дізнаємося багато оригінальних, небанальних речей, які стосуються читання: чого тільки варті деякі назви есеїв із цієї книжки: “Читати лише з любові”, “Читати задля ненависті”, “Читати, щоб собі суперечити”, “Читати задля форми”, “Читати задля здоров'я, ох-ох”, “Читати задля чесноти, ах-ах”, “Небезпечність читання”, “Читати, щоб виявити те, чого письменник не сказав”, “Читати, щоб помолодшати” тощо.

Також на першій зустрічі разом з'ясуємо, які книжки бажаємо обговорювати на “Колі книжки” в найближчі місяці.

Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7
вхід вільний

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»