Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

КОЛО КНИЖКИ з підлітками. Погляд молоді на зміну цінностей в українській літературі (Львів)

Дата події: 20.04.2016 17:00

Книгарня “Є”, Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва, а також організація “Пласт” запрошують на КОЛО КНИЖКИ з підлітками, що відбудеться 20 квітня. Початок – о 17.00. Цього разу поговоримо про зміну цінностей в українській літературі.

Українська література впродовж останніх століть зазнала значних трансформацій — не лише в жанрах, формах і стильових засобах, а й у цінностях, які завжди були лейтмотивом будь-якого тексту. Те, що було актуальним ще сто років тому, зараз видається дещо дивним для сучасного читача. Більше того, картина світу українських класиків часто не збігається з сьогоденними уявленнями та поглядами на життя. На черговому КОЛІ КНИЖКИ поміркуємо разом із підлітками над тим, як змінилися цінності в українській літературі за останнє століття, які теми стали провідними або ж лише набувають популярності, а також спробуємо дати відповідь на питання: наскільки зміна цінностей в художніх текстах може сформувати читацький світогляд?

Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Тел: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

BOOK CIRCLE with teenagers; changes of values in Ukrainian literature from the perspective of youth (Lviv)

YE Bookstore, Children’s and Youth Literature Research Center and Plast Scout Organization have the pleasure to invite you to the BOOK CIRCLE with teenagers to be held on April 20. Changes of values in Ukrainian literature will be discussed.

Beginning at 5 p.m.

Guests of the regular BOOK CIRCLE meeting will reflect on changes of values in Ukrainian literature in the last century, popular topics and those only getting to be popular. Participants of the discussion will try to answer the following question: is it possible that changed values in fiction influence mindset of readers?

***

Address:
YE Bookstore
7, Svobody Street
Tel. (032) 235 73 68

Free admission
Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»