Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

КОЛО КНИЖКИ з підлітками. Чарівний світ як прихисток від реальності? Обговорення серії книг про Гаррі Поттера (Тернопіль)

Дата події: 24.06.2016 18:00

Книгарня «Є» запрошує на КОЛО КНИЖКИ з підлітками за участю, що відбудеться 24 червня. Початок – о 18.00. Тема заходу – «Чарівний світ як прихисток від реальності?». Обговорення серії книг про Гаррі Поттера. Модераторка – Ірина Мацко.

Проект КОЛО КНИЖКИ – це зустрічі для підлітків у мережі Книгарень «Є». Ці заходи проводяться з ініціативи та у співпраці з Центром дослідження літератури для дітей та юнацтва та організацією «Пласт». Під час заходу заплановано обговорення серії книг про Гаррі Поттера на тему: «Чарівний світ як прихисток від реальності?»

Історія описує пригоди юного чарівника Гаррі Поттера у Школі Чарів і Чаклунства Гоґвортс, де його найкращими друзями є Рон Візлі та Герміона Ґрейнджер. Його найцікавішою особистою прикметою є шрам у вигляді блискавки на лобі, який з'явився, коли Темний Лорд Волдеморт спробував вбити Гаррі ще малям, застосувавши смертельне заклинання Авада Кедавра. Волдеморт також, окрім багатьох непокірних, убив батьків Гаррі та зруйнував їхній будинок 31 жовтня 1981 року. Гаррі є знаменитим на увесь чаклунський світ через те, що він був єдиною особою, яка вижила після смертельного заклинання й цим спричинила крах Лорда Волдеморта.

2002 року Гаррі Поттер отримав 85-е місце серед 100 найкращих вигаданих персонажів за версією журналу Book.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 25-44-59

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

BOOK CIRCLE with teenagers: Magical World as a Refuge from Reality; discussion about Harry Potter book series (Ternopil)

YE Bookstore has the pleasure to invite you to the BOOK CIRCLE meeting with teenagers. The event will take place on June 24. Iryna Matsko is the moderator. The discussion topic is Magical World as a Refuge from Reality based on Harry Potter book series.

Beginning at 6 p.m.

BOOK CIRCLE project envisages meetings for teenagers, held at YE Bookstores in cooperation with Children’s and Youth Literature Research Center and Plast Scout Organization.

In 2002, Harry Potter gained the 85th position in 100 Best Characters in Fiction rating from Book magazine.

***

Address:
YE Bookstore
5-9, Valova Street
Tel.: (0352) 25-44-59

Free admission
Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»