Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

“КОЛО КНИЖКИ”: розмова з підлітками 14-16 років про твори Едґара Аллана По (Львів)

Дата події: 21.05.2015 18:00

Книгарня “Є”, спільно з Центром дослідження літератури для дітей та юнацтва й організацією “Пласт”, запрошують підлітків 14-16 років на чергове КОЛО КНИЖКИ. Цього разу будемо обговорювати твори Едґара Аллана По. Захід відбудеться 21 травня. 
Початок — о 18.00.

Едґар Аллан По (1809—1849) — американський письменник, драматург, один із представників американського романтизму.
Найбільш відомий своїми макабричними (у стилі жахів) і містичними оповіданнями. Едґар По був одним із перших американських професіоналів короткого оповідання (новели) і засновником детективу. Шанований за внесок у народження жанру наукової фантастики. Він був першим відомим американським письменником, який намагався заробляти винятково творчістю, — саме тому упродовж життя По потерпав від матеріальної скрути.
Оригінальність творчості По і його літературні герої багатьом європейцям видавалася несумісними з панівним уявленням про обивательську безбарвність американського суспільства, бездуховність, ворожість усьому інтелектуальному. Та хоча він не відтворював у реалістичних образах життя американців, По — дуже американський письменник. Характерні особливості життя батьківщини відбилися в інтелектуальній своєрідності багатьох його оповідань, у культі раціо, в науково-фантастичній тематиці, особливому інтересі до технічних винаходів, оспівуванні вченого, мандрівника, відкривача нових земель.

Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»