Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

“Коло книжки”: розмова з підлітками 14-16 років про роман Рея Бредбері “Кульбабове вино” (Львів)

Дата події: 05.03.2015 18:00

“Коло книжки”: розмова з підлітками 14-16 років про роман Рея Бредбері “Кульбабове вино”. У рамках проекту «Вся Україна читає дітям», ініційованого Центром дослідження літератури для дітей та юнацтва та Студентським культурним центром “Гілель”.

Початок — о 18:00

Рей Бредбері (1920—2012) — американський письменник-фантаст, автор усесвітньо відомих романів “Марсіанські хроніки” (1950), “451° за Фаренгейтом” (1953), “Кульбабове вино” (1957) та інших творів. За життя отримав чимало нагород і премій за літературну творчість.
“Кульбабове вино” — твір, який виділяється на тлі інших текстів Бредбері особистими переживаннями автора, книжка багато в чому автобіографічна.

Літо у неіснуючому містечку Ґрін Таун 1928 року. В центрі сюжету — брати Сполдінги 10-ти й 12-ти років. Повість складається з вервиці історій, герої яких — брати, їхні родичі, сусіди, знайомі. Дідусь щоліта готує кульбабове вино. Воно — як чарівна капсула часу, що вбирає у себе досвід минулих літ, воно — це ностальгія за дитинством. Один із братів часто міркує про те, що вино повинно берегти в собі час, який спливає, події, які ставалися в час приготування вина: “Кульбабове вино — спіймане та закупорене у пляшці літо”. Повість оповідає нібито про безтурботне літо й дитинство, але якщо дивитися глибше, то це не основна тема твору — в “Кульбабовому вині” Бредбері пише про пошук таємниці життя, яка робить його привабливим, дуже неоднозначним, неповторним, унікальним.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»