Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

“Коло книжки”: обговорення трилогії Ірини Вільде “Повнолітні діти” (Львів)

Дата події: 19.02.2015 18:00

Книгарня “Є”, у рамках проекту «Вся Україна читає дітям», ініційованого Центром дослідження літератури для дітей та юнацтва та Студентським культурним центром “Гілель”, у співпраці з НСОУ «Пласт», запрошує на чергове “КОЛО КНИЖКИ”: обговорення трилогії Ірини Вільде “Повнолітні діти”. 19 лютого, о 18.00.

Ірина Вільде (1907—1982) (справжнє ім'я — Дарина Макогон) — українська письменниця. Народилася в Чернівцях, працювала на Франківщині та у Львові. Більшість катастроф і перетворень, які пережила Західна Україна у ХХ столітті, припали на долю цієї письменниці і в художньому вигляді ввійшли до її книжок. Ірина Вільде — майстриня в описі того, як історичні події впливають на буденне життя простої людини. Багатюща мова, побутові описи, глибока проникливість у людську психологію — завдяки цьому всьому її твори ввійшли до золотої скарбниці української літератури.

“У трилогії «Метелики на шпильках. Б’є восьма. Повнолітні діти» порушено проблему формування світогляду молодої людини українського походження в умовах окупації Буковини королівською Румунією. Твір просякнутий бажанням змін, прагнень освітнього, культурного, громадського оновлення у суспільстві, творення нового стилю життя. На сторінках книги ви зустрінетесь із маленькою Даркою Попович, яка буде рости у вас на очах, ділитиметься з вами своїми переживаннями щодо першого кохання, розповідатиме про свої мрії, ви плакатимете разом із нею через її перші розчарування і вболіватимете за її долю до останніх сторінок книги” (Віоліна Ситник).

***
Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»