Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

“Коло книжки”: обговорення роману Еріха Марії Ремарка “Три товариші” (Львів)

Дата події: 26.02.2015 18:00

Книгарня “Є”, у рамках проекту «Вся Україна читає дітям», ініційованого Центром дослідження літератури для дітей та юнацтва та Студентським культурним центром “Гілель”, у співпраці з НСОУ «Пласт», запрошує підлітків 14-16 років на чергове “КОЛО КНИЖКИ”: обговорення роману Еріха Марії Ремарка “Три товариші”.

26 лютого, о 18.00.

Еріх Марія Ремарк (1898—1970) — німецький письменник, автор романів “На західному фронті без змін” (1929), “Три товариші” (1936), “Тріумфальна арка” (1945), “Чорний обеліск” (1956). У час Першої світової війни Ремарк був мобілізований, воював протягом трьох років, був поранений. Пройшовши втрату юнацьких ідеалів, смерть товаришів, поневіряння повоєнних років, він вплів ці теми у свої романи. Його твори — це історії “втраченого покоління” — людей, що на війні пережили важкі психологічні потрясіння, що впливали на їхнє вже мирне теперішнє. За роман “На Західному фронті без змін” (1828) Ремарк був номінований на Нобелівську премію (1931), але через спротив політичних сил Німеччини її не отримав — у тодішньої німецької влади на чолі з Гітлером пацифістський настрій роману викликав лють. По всій Німеччині видання Ремарка кидали у вогнища, письменника звинувачували в антипатріотизмі.
Роман “Три товариші” (1936) продовжує тематику “втраченого покоління”. Люди, що пройшли через страх війни, не можуть піти від примар минулого. Військові спогади постійно мучать головного героя. Голодне дитинство стало причиною хвороби його коханої. Але саме військове братерство згуртувало трьох товаришів Роберта Локампа, Отто Кестера і Готфріда Ленца. І вони готові на все заради дружби. Незважаючи на смерть, якою буквально просочений роман, його настрій — прагнення до життя.
***
Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»