Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Книжковий клуб «Маленька рівненська книгарня». Обговорення книги Світлани Талан «Коли ти поруч» (Рівне)

Дата події: 29.10.2017 18:00

Книгарня «Є» запрошує на зустріч книжкового клубу «Маленька рівненська книгарня» та обговорення книги Світлани Талан «Коли ти поруч» (видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля»). Захід відбудеться 29 жовтня. Початок – о 18.00.

Книжковий клуб «Маленька рівненська книгарня» знову повертається! Відтепер ще більше різноманітних книг та більше розмов. Ми розширюємо наші читацькі кордони, і спробуємо поглянути на українську сучасну літератури з жіночого погляду. Тож пропонуємо вашій увазі книгу Світлани Талан «Коли ти поруч». Також на зустрічі обговоримо багато книжкових новинок та спробуємо знайти ідеальну книгу для кожного. Беріть з собою гарний настрій і друзів!
У той фатальний день після аварії на туманною трасі понівечене залізо було залито кров`ю. Даша, забувши про свої рани, намагалася допомогти постраждалим, але доля зіграла з нею злий жарт. Хвороба, якої вона заразилася, рятуючи інших, невиліковна. Вона повинна знайти в собі сили жити далі – стільки, скільки їй відведено, щоб все-таки знайти того, хто буде поруч з нею в горі і в радості ...

Адреса Книгарні «Є»:
м. Рівне
вул. Короленка, 2.
Тел.: (0362) 26 39 41.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»