Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Книгарня «Є» на «Книжковому Арсеналі»: проект «МІСТөКИЇВ»

Дата події: 12.04.2014 12:00

У рамках спільного проекту «МІСТөКИЇВ» Книгарні “Є” та IV Міжнародного фестивалю “Книжковий Арсенал” запрошуємо батьків і дітей 6-10 років на літературні читання й розмову “Чи знайдеться в Києві місце для казки? Київ у сучасній дитячій літературі”. Учасниці: письменниці Леся Воронина, Зірка Мензатюк, Галина Ткачук.

12 квітня (субота), 12.00-13.00

Чи є Київ містом, дружнім до дитини?
Величезні відстані, в багатьох районах — відсутня інфраструктура для дітей, нерідко — зайнятість батьків, які постійно змушені заробляти гроші...

Попри це, життя різноманітніше, ніж довколишні зручності або незручності. Яким постає Київ у текстах дитячих письменників, які про нього пишуть? І яким вони бачать його в житті: набурмосеним чи привітним? Працьовитим чи неробою? Діловим чи таким, що свято тут завжди з тобою? Метушливим чи спокійним? Гордовитим чи простацьким? Елегантним чи містом кічу?

Спробуємо це з'ясувати у розмові з трьома письменницями, які пишуть для дітей, зокрема, про Київ. Протягом розмови звучатимуть тексти — уривки з книжок Лесі Ворониної “Таємне Товариство Боягузів та Брехунів”, Зірки Мензатюк “Київські казки” та “Ангел Золоте Волосся”, Галини Ткачук “Вечірні крамниці вулиці Волоської”.

***

Зал “Арсенал Ідей” у Мистецькому Арсеналі (вул. Лаврська, 12).

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»